top of page

Danışmanlarımız

Deniz Dinç

Deniz

Dinç

Kurucu

Deniz Dinç,  İstanbul doğumludur. St. Georg Avusturya Lisesi ve Boston Üniversitesi Ekonomi ve Psikoloji bölümlerinden mezun oldu. İş hayatına 2001 yılında Tiglon/Warner Bros Türkiye firmasında pazarlama departmanında başladı. 2002-2005 yılları arasında kariyerine tekstil sektöründe ürün yönetimi alanında devam etti. 2005 yılında Saville & Holdsworth Limited-SHL Türkiye’de çalışmaya başlayarak İnsan Kaynakları alanına kaydı. SHL Turkiye bünyesinde çok uluslu ve türk şirketlerine ölçme değerlendirme merkezi çalışmaları ve performans yönetimi alanlarında hizmet verdi. Yüzlerce farklı üst ve orta düzey yöneticiye gelişim amaçlı kişilik envanteri ve ölçme değerlendirme ve geliştirme merkezi uygulamaları yaptı, kişiye özel geribildirim seansları verdi. 

Deniz Dinç

Ölçme-değerlendirme merkezi teknikleri, psikometrik araçların uygulanması, yetkinlik bazlı ölçme-değerlendirme teknikleri ve yetkinlik bazlı mülakatlar konularında sertifika programlarını tamamladı. 2008-2013 yılları arasında Corio Türkiye Gayrımenkul firmasına İnsan Kaynakları konusunda tüm süreçlerde danışmanlık ve koçluk desteği vermiştir. 2013 yılından beri Oyak Çimento Grubu ile çalışmakta ve İK süreçlerinde danışmanlık desteği vermektedir.  Belbin Takım Rolleri Akreditasyon Eğitimlerinin Türkiye'deki tek yetkili eğitmenidir. 2009 yılından beri Belbin araçlarının Türkiye’deki uygulamalarını gerçekleştirerek, Belbin Türkiye Temsilciliğini yapmaktadır.

 

Başlıca uzmanlık alanları olarak; Belbin Takım Eğitimleri, Ölçme Değerlendirme ve Geliştirme Merkezi Çalışmaları, Performans ve Yetenek Yönetimi, Performans Temelli Hedef Belirleme sistemleri, Yetkinlik Belirleme Çalışmaları, Profesyonel Koçluk, Takım Koçluğu, Yetkinlik Bazlı Mülakatlar, Seçme ve Yerleştirme Hizmetlerini sayabiliriz.

 

Behavioral Coaching Institute tarafından verilen ve Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından tanınan “Master Coach” ve Erickson College ‘The Art of Science of Coaching’ ve Organizational and Relationship Systems Coaching Fundamentals, Gestalt Center for Coaching tarafından verilen "Presence and the Use of Self" sertifikalarına ve Transaksiyonel Analiz 101 sertifikasına sahiptir.

 

Deniz Güzel

Danışman

 

Deniz Güzel  

1987 İstanbul doğumlu olup, İşletme ve Uluslararası Ticaret Bölüm mezunudur. İş hayatına, özel bir prodüksiyon şirketinde Kurumsal İletişim Departmanında Uzman pozisyonunda çalışarak başlamıştır. Çok sayıda üst ve orta düzey kurumsal şirketle anlaşma yaparak şirket bünyesine yeni müşterilerin kazanılmasını sağlanmıştır. 

2009-2014 yılları arasında kariyerine Memorial Health Group bünyesinde Kurumsal Pazarlama bölümünde kariyerine devam etmiştir. Bu süre içerisinde hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlama, hizmet kalitesinin ölçülmesi ve süreçleri iyileştirmek alanlarında faaliyetler yürütmüş, yüzlerce farklı üst düzey şirketlerle çalışarak anlaşmaların sağlanması, kurumsal bazlı iş geliştirme faaliyetlerinin planlanması ve yönetime raporlanması, sosyal sorumluluk projelerinin oluşturulması ve bu doğrultuda faaliyetlerin yürütülmesi, yeni hastane açılış süreçlerinde tanıtıcı faaliyetlerinin ve projelerin hayat geçirilmesi ve İnsan kaynakları Departmanıyla birlikte kurum içi eğitimlerin düzenlenmesi alanlarında hizmet vermiştir.

Kariyer hayatının yanısıra LÖSEV, Toplum Gönüllüleri Vakfı ve KAÇUV gibi sivil toplum kuruluşlarına katılarak gönüllü çalışmalarına devam etmektedir.

2014 yılından beri Sierra İK ve Yönetim Danışmanlığı şirketi bünyesinde eğitim ve gelişim merkezi uygulamalarında danışmanlık desteği vermektedir.

 Ayşe Sevencan

 Danışman

Ayşe Seven

İstanbul doğumludur. Bilkent Üniversitesi İktisat Bölümünden 2001 yılında mezun olmuştur. 2004 yılında North Carolina üniversitesinde aynı alanda yüksek lisansının tamamlamıştır. Akademik hayatına Türkiye’ de devam etme kararı alarak 2004 yılında  Yeditepe Üniversitesinde çalışmaya başlamış ve 2011 yılına kadar devam etmiştir. Doktora tezi Beşeri Sermaye’nin Ekonomik büyüme üzerine etkisi üzerinedir. Eğitim, Beşeri Sermaye, ekonomik büyüme, işgücü ekonomisi üzerine çalışmalar yapmıştır. Yeditepe Üniversitesinde Yardımcı Doçent olarak, İktisat ve İşletme öğrencileri için İstatistik, Mikroiktisat, Maliye, İktisada giriş dersleri vermiştir. Özel sektörde, AVM işletmeciliği ve varlık yönetimi CRM uygulamaları, organizasyon yapılarının oluşturulması, standardizasyon, kalite politikaları ve belgelendirme konusunda deneyime sahiptir. Halen üniversitelerde lisans ve yüksek lisans seviyesinde sayısal yöntemler alanında ders vermektedir. Ayşe, 2014 yılından beri Sierra Danışmanlık bünyesinde Belbin oyunları ile eğitimler, verimlilik analizi ve eğitimleri, işyükü analizleri, standardizasyon eğitimleri vermektedir.

Zeynep

Çetrez

Danışman

Zeynep Çetrez

1995 yılında Üsküdar Amerikan Lisesi’ni bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi Bölümü’nden lisans derecesini aldı. İş hayatına 2000 yılında ilaç sektöründe Bayer Türk’te İnsan Kaynakları bölümünde başladı. 3 sene boyunca eğitim-gelişim ve performans yönetimi alanlarında çalıştı. 2003 yılında The Shell Company of Turkey’de bu alanlara ek olarak işe alım, yetenek yönetimi ve yetkinlik modelleme konularında çalıştı. The Shell Company of Turkey ile Türk Petrol şirketlerinin birleşmesi sırasında görev aldı ve uzmanlıklarının yanısıra birkaç birimin insan kaynakları yönetiminin de sorumluluğunu yürüttü. 2007’de kariyerine bir ara vererek Sabancı Üniversitesi’nde burslu olarak tarih yüksek lisansı yaptı ve 2011’de ise Rice Üniversitesi’nde sanat tarihi yüksek lisansını tamamladı. 2010 yılından beri kurumsal İnsan Kaynakları tecrübesini danışmanlık alanı ile birleştirerek çalışmalarını Sierra Danışmanlık bünyesinde sürdürmektedir. Gelişim koçluğu, deneyimli işe alım teknikleri, ölçme değerlendirme merkezi çalışmaları alanlarında sertifikaları vardır.

DSC_7379.jpg

Hande Mistili

Stres Yönetmeni Eğitmeni

Rego Now Akademi Kurucu

1976 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversite Turizm Otelcilik İşletmeciliği ve İstanbul Teknik Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi eğitimlerini tamamladı.

 

Erickson Uluslararası Koçluk Okulu’nun Birey ve Takım Koçluğu, NLP Practioner ve Master, Judith Kravitz ile Transformal Nefes, Marilyn Atkinson ile İleri Metoforlarla Koçluk ve Rüya Çalışmaları, Kuantum fizikçi Dr. Peter Stefany ile Dört Kadranlı Quantum Düşünme, Bilinç Aşamaları Farkındalığı (Advance of Sipirit), Bütünsel Beyin Kuantum Kitap Okuma, Theta Healing, Ayşe Nilgün Arıt ile Maya Şaman Şifası, Zeynep Aksoy ile Mindfulness Temelli Yin Yoga Eğitmenliği, Mindfulness Enstitütüsü’nde MBSR, Oxford Universitesi, MBCT, David Cornell eğitimlerini tamamladı.

Çırağan Palace The Kemspinski’de stajer olarak başlayan çalışma hayatında satış destekten, yönetim kurulu üyeliğine kadar uzanan farklı sektörlerde deneyim kazanmasına aracılık eden görevlerde bulundu. Sırası ile The Shell Co. Of Turkey, Boyner Holding ve OYAK Gubu’nda çalışma hayatını sürdürdü. Son çalışma yeri OYAK Otomotiv ve Çimento Grubu şirketlerinde (toplam 14 şirket) İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü pozisyonunu yönetti. Türkiye’nin ilk online eğitim platformu OYAK Akademi’yi 2006 yılında inşa ederek Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesine yayılmış insan kaynağının yetkinlik tabanlı gelişim programlarını tasarladı ve yönetti. Koordinatörlüğünü yaptığı Kurumsal Sosyal Sorumluluk projelerinde ödüller alan, OYAK Grubu’nun iletişim matriksinin oluşturulması ve paydaşları ile iletişim projelerinin yürütülmesi görevlerini yerine getirdi.

2016 yılı itibarı ile de Rego Now çatısı altında bireysel ve kurumsal dönüşüm programlarını yürütmektedir.

Sabancı Üniversite – EDU bünyesinde eğitmenlik, Enocta kurumsal online eğitimler platformu için içerik üreticiliği yapmaktadır.

2019 yılında Doğan Novus’tan çıkan Benim Adım Can isimli, Türkiye’de örneği az bulunan kendi kendine koçluk egzersiz kitabının yazarıdır.

Bir erkek çocuk annesi, DŞ Cemiyeti, TEGEP, Arya Kadın Platformu, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği ve ICF üyesidir. Sierra Danışmanlık bünyesinde Çalışan Mutluluğu ve Stres Yönetimi eğitimlerini vermektedir.

handemistili@gmail.com

www.regonow.co

Duygu

Kadıoğlu

Danışman

Duygu Kadıoğlu

1983 İstanbul doğumludur. 2005 senesinde İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. İş hayatına 2005 yılında Erte Anaokulu’nda Sorumlu Müdür ve Psikolog olarak başladı. 2006-2008 yılları arasında kariyerine Saville & Holdsworth Limited-SHL Türkiye’de İnsan Kaynakları Danışmanlığı alanında devam etti. SHL Turkiye bünyesinde çok uluslu ve türk şirketlerine ölçme değerlendirme merkezi çalışmaları, test-envanter çalışmaları, 360 derece uygulamaları, yetkinlik modelleme çalışmaları, performans ve iş yönetimi alanlarında hizmet verdi. Yüzlerce farklı üst ve orta düzey yöneticilere gelişim amaçlı kişilik envanteri, 360 derece uygulamaları ve ölçme değerlendirme ve geliştirme merkezi uygulamalarına dair kişiye özel geribildirim seansları verdi. SHL bünyesinde ölçme-değerlendirme merkezi teknikleri, psikometrik araçların uygulanması, yetkinlik bazlı ölçme-değerlendirme teknikleri ve yetkinlik bazlı mülakatlar konularında sertifika programlarını tamamladı. 2008-2010 yılları arasında Londra’da yaşadı, bu yıllar içerisinde dil eğitimi sertifika programlarına ve Birkbeck University of London tarafından verilen Uygulamalı Psikoloji eğitim programına katıldı. 2010 yılında İnsan Kaynakları Danışmanlığı alanına PBE-Cubiks Turkiye’de devam etti. 

2011-2013 yılları arasında Universal Çamlıca Hastanesi’nde psikiyatri servisi ve onkoloji bölümünde psikolog olarak görev yaptı. Klinik alanda eğitim ve çalışmalarını sürdürürken eş zamanlı olarak İnsan Kaynakları Danışmanlığı alanında ki çalışmalarına devam etti. 2012 yılından itibaren Sierra İK ve Yönetim Danışmanlığı şirketi bünyesinde çalışmakta, insan kaynakları danışmanlığı alanındaki tüm süreçlerde destek vermektedir. İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans eğitimine ve 2013 yılı itibari ile Eczacıbaşı bünyesinde MS hastalarına yönelik psikolojik danışmanlık hizmetine devam etmektedir.

 

bottom of page